من یک جنایتکار فرهنگی هستم!

 

 

 

 

 

 

 

 

محمد

 

 

  •  من یک جنایتکار فرهنگی هستم!

در حالی که بغض سنگینی به اندازه کوه دماوند روی گلویم سوار شده  و از گوشه کنار آن چشمه های اشک قصد جوشش پیدا کرده ، دوست دارم تا دیر نشده محضر همه عزیزانی که بنده را قابل دانسته و کم و بیش دغدغه هایی که در جلسات و ... به اشتراک گذاشته ام را در وادی پذیرش و جهت گیری و عمل و استقامت و ارزیابی و اصلاح مجدد و به تعبیر امروزی، " پسند "  ( لایک ) کرده اند ، اعتراف کنم که من یک جنایتکار فرهنگی هستم!

چرا که در جامعه ای که حتی طیفی از بچه های فرهنگی مان اهل سیاست بازی در مقوله فرهنگی شده اند ، دائم تلاش کرده ام دامن فعالیت هایم را از این لکه ننگ پاک و مبرا نگه دارم.

  • من یک جنایتکار فرهنگی هستم ، چرا که :

در شرایطی که لابی کردن در فضای فعالیت های فرهنگی تا حدودی امری عادی تلقی می شود و به واسطه این مسئله ( لابی کردن ) منابع مالی بسیار عالی شامل حال بعضی از مراکز شده و بعضی دیگر نیز ... ، اهل لابی کردن و زد و بند نبوده و نیستم و هزینه این جنایت را باید جوانان معصومی بدهند که در سخت ترین شرایط مجبور به انجام جدی ترین کارها هستند.

  • من یک جنایتکار فرهنگی هستم ، چرا که :

در شرایطی که نقطه ی کانون هجمه دشمن ، و مخاطبِ محوری آنها دختران جوان هستند و در این فضا از فعالین فرهنگی تا افسران ، اکثرا از این طیف غافل بوده و لطمات فرهنگی    آن را نیز مشاهده می کنند ، به فضل الهی توجه ویژه به فعالیت برای دختران این شهر و کشور نموده ام. دخترانی که در بین سرهای سیاسی، اقتصادی، مسئولیتی ندارند و به تبع آن حمایتی هم نمی شوند. حتی اگر در یک شهر کارها و فعالیت هایی انجام دهند که در سطح کشور بی نظیر و بی سابقه است باید با آنها نه حتی به اندازه یک جلسه ساده محلی ، بلکه یک جلسه محجور خانگی برخورد شود.

  • من یک جنایتکار فرهنگی هستم ، چرا که :

در زمانه ای که بزرگ ترین دغدغه ای که به ذهن جوانان و به خصوص دختران القاء می شود، خودی نشان دادن و جلوه گری و لایک خوردن و باری به هر جهت بودن و روزمره گی و بی انگیزه گی و در یک کلام بی خیال و بی دغدغه همه چیز بودن است ، سعی کرده ام نه به عنوان یک افسر یا فرمانده یا فعال فرهنگی ، که این عناوین خیلی بزرگ تر از قد وقواره بنده است بلکه به عنوان یک دوره گرد فرهنگی ، دغدغه هایی فراتر از این، از قبیل مومن مجاهد انقلابی بودن ، غربت امام زمان ، زمینه سازی ظهور و ... را فریاد بزنم ولی دلم می سوزد وقتی عده ای جوان لبیک می گویند ، با دنیایی از کم مهری ها و کمبودها و تبعیض ها از طرف متولیان فرهنگی شهر و کشور مواجه می شوند.

  • من یک جنایتکار فرهنگی هستم ، چرا که :

یاد نگرفته ام جوانان را بر اساس ظاهر یا سلیقه سیاسی یا ... طیف بندی کنم و به راحتی نسبت به عده ای از آنان بی خیال بشوم بلکه هر جوان با هر ظاهر و سلیقه ای را یک ظرفیت برای زمینه سازی ظهور و یک انسان به حد اندازه ابدیت می دانم.

  • و من یک جنایتکار فرهنگی هستم ، چرا که :

در زمانه ای که رهبر عزیزم در کلامش بوی غربت و مظلومیت و حرف ناشنوی به مشام می رسد ، همه دغدغه ام این است که روزی نیاید که در بیان ایشان نسبت به فعالین و موثرین و سربازان فرهنگی نیز چنین فضایی حاکم شود ، اما مثل این که ... .

تو را به خدا زود موضع نگیرید! به لطف خدا ایستاده ایم.

یا بهتر است خود شما قضاوت کنید. اگر ببینید دختران دغدغه مندی را هم که قصد دارند بیش از هفتصد دختر جوان را به مشهد ببرند ولی حتی یک خط تلفن ثابت هم برای هماهنگی های لازم در اختیار نداشته باشند.

اگر ببینید یک گروه فرهنگی را که بدون تبلیغات جدی و آن چنانی ، بیش از 3500 نفر را در جشن حضرت معصومه میزبان باشند ولی حتی یک اتاق 3 در 4 به عنوان دفتر نداشته باشند و بعد از جشن همه عزا گرفته باشند که وسایل را به خانه چه کسی ببرند و در کجا جای دهند.

اگر ببینید دانش آموزان و دانشجویان تشنه ای را که مشتاقانه شیفته مطالعه کتب استاد مطهری شده اند ولی به دلیل این که ظرفیت مکان مان بیش از 200 نفر در دو زمان نیست باید از شرکت در کلاسها محروم شوند و آه حسرت از نهاد آنها بلند شود.

بماند محرومیت این بچه ها برای برگزاری سلسله جلسات  " حرکت "  ، جلسات کانون نوجوانان ( که در آخرین برنامه بیش از 750 نفر حضور فعال داشتند ) ، برنامه " یک قرار مهدوی " اردوهای قم و جمکران و ... .

آیا به بنده حق می دهید احساس کنم یک جنایتکار فرهنگی هستم!؟

 

 

 

 

لیست نظرات
*
*
*
*
   
ارسال شده در 1395/01/04 توسط محمد حسن مرادی از قم
2 0

سلام حاج آقا گوشه ای از نفس گرم شما تو شهرکرد از یه هیئت پنجاه نفره مجموعه ای درست که الان شصت تا طلبه و ده ها فعال فرهنگی تو بهترین دانشگاه های کشور داره کاش ده تا جنایتکار فرهنگی مثل شما داشتیم دعامون کنید استاد...

ارسال شده در 1394/07/18 توسط همدرد از اصفهان
4 1

ما به آینده ای روشن ایمان داریم! بوی ظهور می آید! شرایط خیلی سخت شده البته برای کسانی که می فهمند! مقاومت کنید سحر نزدیک است! برای رهبرمان دعا کنید! خون به دلشان کرده اند. امیدوارم آخرین لحظات سیاهی قبل از طلوع باشد

ارسال شده در 1394/07/19 توسط بانوسادات از چناران خراسان رضوی
4 1

سلام علیکم حرف هایتان را خوب میفهمم انگار تمام این ها را در طی این چند روز حس کرده ام.من با هدف کار فرهنگی به تحصیل مشغول شدم و الان که باید تحصیل من ثمره ای برای هموطنانم داشته باشد متاسفانه به دلیل وضعیت معیشتی از ادامه کار بازماندم.شاید باورتان نشود ولی فقط به خاطر نداشتن کرایه ماشین از آموزش به چندین دانش آموز مستعد قرآنی بازموندم. خیلی جلوی حرف های دیگران مقاومت کرده ام هرچه به انها میگفتم خدا بزرگ است و من فی سبیل الله میروم. میگفتند خوب فی سبیل الله هم هزینه هایت رابده!!!. شما هرچه گفتید درست است حتی فاجعه از چیزی که شما گفتید هم عمیق تر است. پس بنده هم بک جنایتکار فرهنگی هستم چون هرکاری که بخواهم انجام دهم میگویند اسب امام حسین علیه السلام هم نیاز به جو داشت. واقعا به همه بچه هایی که در حیطه فرهنگی کار میکنند خداقوت میگویم. البته این را هم بگویم گرچه از این گوشه کار ماندم ولی گوشه دیگر کار را خواهم گرفت و بی کار نمینشینم. مسیر دور نشد ،مسیر نزدیک. شما هم برایم دعا کنید.

ارسال شده در 1394/07/16 توسط فاطمه خانم از
2 1

سلام و خدا قوت!استاد کاری ک شما برای ما نسل جوان کردین و زحمتایی ک برای ما کشیدین رو هیچ نکرد!بزرگترین جنایت رو کسایی دارن انجام میدن که با حرفاشون مایه ی ازردگی خاطر میشن و اذیت میکنن! ادمای خدا نشناس!کسایی که نمیگذارن جلسات مثل قبل بر قرار باشه!تموم ما بچه های فانوس با این جلسات بود که دیدمون نسبت به زندگی تغییر کرد و خدا و هل بیت رو درست شناختیم! حاج اقا کاری ک شما میکنید خیلی ارزشمنده و با این چیزا از ارزشش کم نمیشه!اجرتون با اقا امام زمان

ارسال شده در 1394/07/07 توسط daryayi از
3 1

ishala hame chi dorost mishe ostad mohtaram khoda hamishe ba mas shoma hamishe aliiii bodid va hastidd

ارسال شده در 1394/07/03 توسط طلبه صادق یسلیانی از اصفهان.
5 1

سلام حاج آقا ماهم میخوایم بپیوندیم. حوزه علمیه شاهین شهر شاید بتونه کمک های زیادی کنه

ارسال شده در 1394/07/05 توسط پرپرواز از
7 1

حاج اقاانشالله به لطف خدا همیشه بتونین فعالیتتون را ادامه بدهید من خودم از وقتی با فانوس اشنا شدم دیدم خیلی تغییر کرده نسبت به زندگی که باید اشته باشم چون شما به دیدگاه ما برا زندگی جهت میدهید انشالله خدا کمک میکنه همه مشکلات حل میشه التماس دعا

ارسال شده در 1394/06/24 توسط alireza از esf
19 1

سلام این گروه با این فعالیت و حجمه ی کار در کشور بی نظیر است...

ارسال شده در 1394/06/25 توسط زهرا از شهرکرد
20 1

سلام.. واااااا..استاد!!!!!!! شمابه جنایات خودتون ادامه بدین لطفا.. دوستان هم حتماهمکاری میکنند:)

ارسال شده در 1394/06/27 توسط یک برادر دینی و مشتاق موفقیت شما از
13 1

با سلام خدمت استاد گرانقدر همسرم در ادامه مختصری از بیانات مولا سید علی را می گذارم برای یک نتیجه گیری در ادامه آن کارها و اقدامات فرهنگی همچون شمشیر دو دَم است، اگر همراه با محتوای خوب باشد، بستر اصلاح جامعه خواهد بود اما اگر با محتوای نامناسب باشد، بستر گسترش نابسامانی و كژی خواهد شد.۱۳۹۲/۱۰/۲۳ در مراكز فرهنگی همچنین باید از افراد اهل فرهنگی استفاده كرد كه واقعاً متدین و انقلابی و معتقد به اسلام سیاسی و مردم سالاری دینی باشند.۱۳۹۲/۱۰/۲۳ ایجاد فرهنگ و اندیشه‌ی صحیح در جامعه جهاد است.۱۳۸۱/۱۲/۰۶ ابزارها و فعالیتها و كارهای فرهنگی باید در اختیار جوانان قرار گیرد.۱۳۸۰/۰۲/۱۲ با توجه به بیانات حضرت آقا که تاکید روی استفاده از جوانان و دادن کار به افراد متدین و انقلابی است و دیگر فاکتورها و مقایسه آن با پارامترهای موجود در آن گروه فرهنگی هر چند می دانم که هنوز با مقصدی که مد نظر حضرتعالی هست فاصله زیادی وجود دارد ولی در شرایط حال حاضر در جامعه و بین کانون های فرهنگی موجود یکی از نزدیک ترین گروه های فرهنگی به این شاخص ها این گروه می باشد و واقعا داشتن این همه بغض به اندازه کوه دماوند که ارتفاعی به 5610 متر می باشد یک امری عادی و طبیعی است چرا که در کشوری که پرچم دار اسلام در جهان می باشد رهبرش مظلوم ترین فرد در مملکت می باشد و در وادی تشبه شبیه شدن به کسی علاقه بهش دارند این دردها هم امری عادی است و امیدوارم همه در تلاش باشند برای رسیدن به این دغدغه ها.

ارسال شده در 1394/06/21 توسط tara از esf
12 0

فعلا که به لطف خدا و کوری چشم دشمنا تعدادمون هروز داره اضافه تر میشه!ولی حاج آقا باور کنید ما با کمبود امکانات مشکلی نداریم با اینکه شما حرص بخورید و اذیت شید و انتظار الکی از مسئولا داشته باشید بیشتر دلخور و ناراحت میشیم...خدای ما هم بزرگه ...

ارسال شده در 1394/06/22 توسط دریا از
6 0

2خداقوت استاد محترم شما اصلی ترین منبع تحول شخص بنده تا الآن بودید و تا آخر عمر اول به امام زمان و بعد به شما مدیونم خدا حفظتون کنه

ارسال شده در 1394/06/20 توسط ایستاده ایم تا آخر به اذن اماممون از اصفهان
18 1

چه شعار پرمحتوایی واسادیم و واس خواهیم ایستاد... ما اصفهانیا که اسممون به خسیسی شهرت پیدا کرده.روی خرج کردن غیرتمون خیلی خسیسیم . روی خرج کردن دینمون خسیس تریم . کی گفته ماپشتمون به هیچ جا گرم نیست ... ما پشتمون به خیلی جاها گرمه اول به خدا بعد امام زمانمون امام رضا ی مهربونمون.امام حسینمون به علمدار کربلا به.... بازم بگم اگه میخواند 124000پیغمبرم نام ببریم که بدونند پشتمون گرمه... اگه اماممون راضی باشند روی آسفالتای همین خیابونا هم که شده جلسه میگیریم... واسادیم و واس خواهیم ایستاد با یاری آقامون

ارسال شده در 1394/06/14 توسط فاطمه از
16 1

سلام استاد. خدا بود و دیگر هیچ نبود... اره این ماییم که تموم تیریبون های فرهنگی رو دست گرفتیم!!!!ولی نمیدونم چرا وقتی برای فانوس مکان میخوایم تا توی جایی که 200نفر ظرفیت داره 600 نفررو جا ندیم باید کلی بدویم اما وقتی قراره کنسرت موسیقی اجرا بشه بهترین سالنها در اختیارشونه حتی جایی که بر اساس قانون نباید مجوز بگیره!!!!!!!!!!!!!!!! خدا بود و دیگر هیچ نبود... از اول تاریخ همین بود از همون موقع.. وقتی متن رو خوندمک اولش گفتم چرا اصلا اینها رو نوشتید؟ چرا باز هم تحمل نکردین؟ اما بعدش فهمیدم حتی اگر کسی نشنوه باید فریاد مظلومیت رو بلند کرد تا حجتی بر کسی باقی نمونه آهای اونهایی که فقط میخواید بکوبونید حاج آقا اگه دنبال مال دنیا بود راه های بهتری هم داشت،خیلی بهتر... همون طور که خیلی های دیگه داشتن یه زمانی میرسه که خورشید از پشت ابر میاد بیرون، زمستون تموم میشه و روسیاهیش به زغال میمونه... استاد ما تا اون روز واستادیم و واس خوایم ساد!!!!! بوی غربت را از اول تاریخ میشه شنید و حالا رسیده زمان تنها گذاشتن رهبر اما ما اهل کوفه نیستیم ما واستادیم چون فقط و فقط از یه چیز میترسیم من از اشکی که میریزد ز چشم یار میترسم از آن روزی که اربابم شود بیمار میترسم یه روزی حرص خوردنامون تموم میشه استاد روزی که آقامون بیاد حرص نخورید ما فقط دنبال لبخند مهدی فاطمه ایم...

ارسال شده در 1394/06/15 توسط ققنوس از اصفهان
7 0

سلام حاج اقا..واقعا نمیدونم چی بگم...من حرفی برای گفتن ندارم چون تلنگری که خیلی خیلی تکونم داد مال مشهد امساله و حقیقتش هنوزم گیجم... من اول از همه خیلی به خدا واهل بیت واخرشم شما مدیونم..محجبه بودم اما نه با معرفت و ایمان و عشق به حجابم...نماز میخوندم اما نه با شناخت و علاقه به عملم...بسیاری از گناهان زبانو مرتکب میشدم و نمیتونستم خودمو کنترل کنم(هنوزم میشم ولی خیلی کمتر) افسرده بودم وحتی تا چندروز مونده به مشهد به خودکشی فکرمیکردم و تنها مانعم حرفای شمادرمورد کبیره بودن این گناه و عواقبش و علاقه ای که به اقاجونم داشتم بود...اما تو مشهد ......به معنای واقعی کلمه تحول پیدا کردم...دیگه میخوام واقعا حرکت کنم و درجانزنم..اقاجونمو تو قلبم احساس میکنم و هرروز میخوام رضایتشونو جلب کنم و بهشون نزدیک شم و خیلی چیزای دیگه.. مطمئنم حرفایی که میزنم نقطه اشتراکم باخیلی از دوستای فانوسیمه..و شما با تلاش و دلسوزی بی وقفتون باعث نجات من از برزخی که گرفتارش بودم شدید... اجرتون با امام حسین یاعلی

ارسال شده در 1394/06/15 توسط سعادت از
13 0

ما واسادیم و واس خواهیم ایستاد.... راستی خداقوت از بابت زحمات شبانه روزی مشهد مقدس. یاعلی

ارسال شده در 1394/06/15 توسط یه طرفدار از اصفهان
12 0

استاد عزیزم با وجود کمبود امکانات ما خیلی دوستتون داریم و پای کار شما و اهل بیت وایسادیم.چون تاثیرات جلسات شما رو هیچ جا نداره.....سفر مشهد هم بهترین سفر عمرم بود

ارسال شده در 1394/06/17 توسط یاحق از فانوس- اصفهان
16 0

سلامی از جنس رهایی رهایی از دنیا و ما فیه... الان دو روز از آمدنمان میگذرد و من آمده ام تا بنویسم شرح حالی از سفر عاشقانه یمان... سلام آقا و سلام یعنی شروع عشق برایتان از شروع سفر میگویم که هر 700 نفر طبق قرار سر ساعت 2و نیم جمع شدند غیر باورکردنی و درک بود اما دیدیم که شد و همگی در آغاز راه لبیک گفتیم از مسیر برایتان بگویم که غروب جمعه شد و بعد از معارفه همه با هم زیارت آل یاسینی خواندیم جایتان خالی ، در میان هیاهوی اَلسَّلامُ عَلیکَ حینَ تَقوم سلام بر تو؛ آن گاه که می‌ایستی السَّلامُ عَلیکَ حینَ تَقعُد سلام بر تو؛ آن گاه که می‌نشینی السَّلامُ عَلیکَ حینَ تَقرءُ وَ تُبیِّن سلام بر تو؛ آن گاه که (قرآن) می‌خوانی و بیان می‌کنی اَلسَّلامُ عَلَیکَ حینَ تُصَلّی وَ تَقنُت سلام بر تو؛ آن گاه که نماز می‌گزاری و قنوت می‌خوانی اَلسَّلامُ عَلَیکَ حینَ تَرکَعُ وَ تَسجُدَ سلام بر تو؛ آن گاه که رکوع و سجود می‌آوری بغض و اشک بود که فریاد عین بقیه الله میزد بعد از زیارت همگی در انتهای اتوبوس از غربت امامان گفتیم نگاهی به بیابان برهوت میکردیم و میگفتیم به دلم برات شده آقام میاد آقام میاد وقتی رسیدیم به مشهد الرضا با هم نوایی شعر تپش تبش رو زمزمه میکردیم براتون تعریف کنم که اذن دخولمون با چه اربابی همراه شد وقتی که همه باهم با عمق وجود گفتیم اذن دخول حرم تو یا ابالفضله...باب عطا و کرم تو یا ابالفضله.. از سحر ها و مناجات های عاشقانه یمان بگویم که چه کرد با دل های مردیمان و از بین الطلوعین هایی بگویم که قوت قلب و رزق روزمان بود ، اصلا بگذارید از عبادت های جمعیمان بگویم عبادت هایی که هر روز بیش از 12 دور قران را ختم میکردیم همه ی این ها به کنار بگذارید برایتان از جلسات بهد از نماز مغرب و عشا بگویم که مردم از اطراف آویز حصار ها میشدند تا برای چند لحظه ای بیشتر سخنان استادمان را گوش بدهند اگر از همه ی این خاطرات بگذریم از جشن تولد فانوس نمیتوانیم به سادگی بگذریم چرا که جشن تولدی حسینی برپا بود دو نفر از بچه هایمان راهیه کربلا شدند و همه ی بچه ها در بهت و حیرت زیارت اربابشان دلم میخواست تا که فردا شبش آنجا بودید غوغایی بر پابود صاحبمان آمد به مجلسمان ما همگی طلب کربلا میکردیم و دلمان سوخته بود که چرا از میان گروهمان گلچین میکنید ما همگی حسینی هستیم و باقی خواهیم ماند یادم نمیرود وقتی که گریه امانمان را بریده بود و استاد عزیزمان در تلاش برای تسکین دادنمان عجب صفایی داشت.... برایتان از پنجره فولاد امام رضا بگم یا از وداع ... هر چه بود عشق بود و بس چه گل هایی که در جوار امام رئوفشان شکفتند و چه نهال های جوانی که متحول شدند و با گذر نامه ی کربلا راهیه شهرشان ما آمدیم اما با دغدغه مندیه فراوان با جهاد و پشت کار ما آمدیم تا فریاد بزنیم دیگر زمان جاهلیت گذشته است و تبرج در کار ما نیست ما سربازان مولایمان مهدی فاطمه هستیم لبیک یا مهدی استاد خدا قوت پشتت گرم باشد به گروهمان ما جزو یاوران مهدی خواهیم بود ان شاء الله و من الله توفیق یاحق

ارسال شده در 1394/06/04 توسط nasim از fanos
5 0

khoda shoma ra hefz kone enshallah ostad mohtaram

ارسال شده در 1394/06/04 توسط mina از esfahan
3 0

emroz jalase mesle hamishe foq ol ade khooooooooooooooooooooooooooooooooooob boooooooooooooooooooooooooood mashhad mirin eltemas doa kheily ya ali

ارسال شده در 1394/06/06 توسط یاحق از فانوس - اصفهان
10 0

«جوان مظهر امید است، جوان باید دلبسته ی به کار و پیشرفت باشد، جوان باید در درون خود در دل خود در وجدان خود احساس کند که نسبت به آینده ی این کشور آینده ی این ملت آینده ی این تاریخ یک مسئولیتی دارد، مسئولیت فقط مال پیران و میانسالان نیست بلکه میتوان با یک نگاهی گفت جوان یک مسئولیت سنگین تری دارد چرا؟؟چون توانایی جوان شکوفایی جوان نیروی جوان بیش از دیگران است جوان ها باید هشیار باشند دشمن دانسته است که تقوا و پرهیزگاری جوان ایرانی و دینداری جوان ایرانی به پیشرفت او در میدان های مختلف کمک میکنه میخواد این رو تضعیف کنه... دل های جوان شما نورانی است قدر ای نورانیت را بدانید قدر استعداد های ذاتی خود را بدانید این استعداد ها را بروز بدهید...» این حرفایی از مولا و مقتدامون بود سید علی جان به ما حکم دادند دیگه بالاتر از این میخواید بچه ها جنایت کار فرهنگی باشید و از جنس استادمان... تا باشد از این جنایت ها.... فقط یه چیزی توی دلم مونده داره داغونم میکنه میخوام اینجا بازش کنم من چند ساعت دیگه دارم با جمعیت 700 نفریمان میرم مشهد میخوام بگم تو رو خدا کاری نکنید که آقا جانمان از ما دختران فانوسی که با نداری ها و هزار تا مشکل دیگه میسازیم و مقاومت میکنیم و دم از یاوری حضرت میزنیم هر دوشنبه و چهارشنبه غم غربت خودشان را لمس کنند تو رو حضرت زهرا نذارید اشک به روی گونه های امامان بریزد... امانت دار خوبی برای یاوری و سربازی حضرت باشید خوب بجنگید و جهاد کنید اول با خودتون و نفس امارتون دوم با دشمن... ایشالا که دست خدا بر سر همه ی ما باشه و با وجود بی لطفی ها از جانب مسئولان بتوانیم جواب دندان شکنی به شیطان و طرفدارانش بدهیم خدا با ماست و جز خدا پشتمان به هیچ کس گرم نیست یاحق

ارسال شده در 1394/06/12 توسط با امید بی نهایت از
10 0

نمیتونم بگم درک میکنم اما از تک تک جملاتتون بوی درد را میفهمم از همون درهایی که بدجوری روی قلب و حنجره ی ادم چنبره میزنه....از همون دردهای ارزشمند از همون دردهای به قول خودتون با حال از همون ها که اتفاقا نباید دنبال درمانش رفت از همون در های عمیق خوب...نه از اون دردهای الکی نمایندگی قله ی اورست روی صورتمون...نه از اونا...اونا که اسمش درد نیست باحالم نیست به ادم هم هیچ انگیزه ای نمیده..نه برای جلو رفتن و نه برای تلاش کردن....فقط باعث میشه ادم سرجاش هی دور بزنه...این دردهای ارزشمند است که باعث میشود ادم اوج بگیرد...پرواز کند...واینجوری پای ان امام مهربان که صدها قافله دل همره او نیست بایستد...اینجوری با تمام سختی ها کنار بیاید و برای روشن نگه داشتن چراغ فانوس ما تمام تلاشش را بکند و اخر در نگاه جامعه ی ما بشود یک جنایتکار فرهنگی....شما ها چی میدونین (با شما ها که اینقدر بی پروا نظر دادین هستم!!)که اینقدر بی پروا و ناعادلانه حرف میزنین ؟؟شما ها چی میدونین از روزهای چهار شنبه که سالن اجتماعات اهل بیت اصفهان منهای پرشدن تمام صندلی های 2طبقه و نشستن بچه ها توی تمام راهروهای بین صندلی ها تا دم میز حاج اقا روی سن هم بچه ها میشینن و در زمان صحبتشون به جز صدای فن کولر هیچ صدای دیگه ای نمیاد ...شما ها چی میدونین...از حیاط کناری مجتمع فرشچیان لب نبش چهار راه که میگین سالن فرشچیان فقط 350 نفر جا داره ؟؟شما مگه خودتون اومدین تو جشن و تعداد صندلی های پر جشنو تعداد ادم هایی که از پشت میله ها داشتن تماشا میکردن رو شمردین که حرف های حاج اقا را یه لاف میدونین؟؟شما ها چطور به خودتون جرات میدین در مورد حرف های نشنیده ی حاج اقا قضاوت کنین؟شما ها مگه میدونین چند نفر از صحبت های حاج اقا مسیر زندگیشون عوض شده که اینقدر بی پروا نظر میدین؟این یعنی چی ؟؟؟مگه عوض کردن زندگی ادما اسونه که مسخره میکنین صحبت های حاج اقارا؟؟شما خودتون تا حالا چند نفر را تونستسن حتی فقط یه جمله ی عبرت اموز بهشون یاد بدین که اونا عمل کنن دیگه چه برسه به عوض شدن زندگی ادماا..این یعنی روی حاج اقا نگاه های خاص اقامون هست.....شما چطور اینقدر راحت با ابروی مردم که حرمتش از خونه ی خدا بالاتره بازی میکنین؟از کودوم بودجه حرف میزنین؟؟اگه کسی دنبال بودجه و پول بود که ماها مجبور نبودیم برای گوش کردن صحبت های حاج اقا دو ساعت تمام یا رو پا وایسیم یا رو زمین بشینیم حداقل یه جا واسه خودمون دستو پا میکردیم...همه چیو که نباید با تفکر غلط خودمون بسنجیم؟؟؟چرا باید جوری برخورد کنیم که فشار بیاد و نتیجش بشه صحبت های سرشار از درد حاج اقا که اشک تمساحم در میاره اگه کسی تا حالا پای صحبت های ایشون نبوده...نمیفهمه من چی میگم...نمیفهمه که گاهی حاج اقا میان سخنرانی جوری بغض میکنن که....نمیفهمین شما ها و همینجوری واسه خودتون میگین...چرا جامعه ی ما باید همچین نگاه های ناعادلانه ای داشته باشه؟چرا حاج اقای ما باید بشه جنایتکار فرهنگی..زود موضع نگیرین یکم درست فکر کنین اون موقع که خدا عقل را بین بنده هاش تقسیم میکرد شما ها کجا بودین که حالا بدون هیچ فکری میاین و میگین و ....چه راحت هم تایید میکنین حاج اقای ما جنایتکاره....تا حالا به خودتون تو ایینه نگاه کردین که جنایتکار بودن رو تصدیق میکنین همه ی این ها به خود ما بر میگرده..به نگاه های اشتباه ما به قضاوت های نا به جای ما ..به موضع گیری های سریع ما یکم فکر کنین...همه ی ما مقصریم که نتونستیم درست حرف های حاج اقارا به وادی عمل در بیاریم و ازشون حمایت کنیم...همه ی ماها مقصریم که نتیجه ی بی توجهی ما بشه نوشته ی حاج اقا....من از خودم شروع میکنم...استاد عزیز من به عنوان کوچکترین شاگرد محضر شما که چند ماه بیشتر نیست به جمع دوستانه ی شما پیوستم به خاطر این کوتاهیم از شما پوزش فراوان میطلبم و امیدوارم حلالم کنید...ایشالا تاباشه از این جنایت ها تو جامعه ی ما باشه مطمئن هستم کسی دیگه ای هست که نگاه مخصوصی به قلب پر از درد شما داره...و مطمئنم هیچ نیازی به تایید یا رد کردن امثال من ندارین چون اون کسی که لبیک شما را جواب داده خودش حواسش به همه چیز هست التماس دعای فراوان در پناه حق......

ارسال شده در 1394/06/13 توسط فاطمه از اصفهان
11 1

من مفتخرم ک یکی از طرفداران این جنایتکار عزیز هستم...وقتی در جامعه ی اسلامی ایران عزیزمون ما دخترانی هستیم ک زیر سایه ی اهل بیت و مدیریت استاد داستان پور سعی داریم دغدغه ای فراتر از چیز های امروزی داشته باشیم و بار کوچکی از دوش امام زمانمون بر داریم ولی حمایتی ک نمیشیم هیچ....سنگ هم سر راه میندازن.....باید گفت فاجعه ای در حال رخداد است.ولی استاد عزیز...ب قول فانوسی ها و خود شما ما واسسسادیم و واس خواهیم ایستاد....

ارسال شده در 1394/06/13 توسط فاطمه از اصفهان
7 0

درضمن...در علاقه مندی و تعداد دوست داران جلسه ها همین بس کتوی مشهد امسال 700نفر از بچه ها بودند و شاهدش هم خادم های حرم ااقا ک بازم ب اونا ک با وجود مسئولبتشون با ما تا حد امکان همکاری میکردن و دست ب دهن شده بودن از این جمعیت عاشق.....

ارسال شده در 1394/06/13 توسط zahra از اصفهان
9 0

سلام استاد....درسته گروه فانوس دارای یک سری محدودیت هایی هست اما ما بچه ها تا اخرش هستبم چرا که تاثیری که جلسات شما توی زندگی ما داره را هیچ جای دیگه نمیشه پیدا کرد...جلسات هفتگی و حرکت واقعا دید من را نسبت به زندگی عوض کرد....راستی سفر مشهد بهترین سفر عمرم بود مخصوصا از لحاظ معنوی.....با این کمبود امکانات این همه تاثیر ایول داره ......ممنووووووون

ارسال شده در 1394/06/14 توسط یاسین از
7 1

به لطف خدا ما هم مثل استادمان جنایتکار فرهنگی هستیم خدا حفظتون کنه استاد عزیز

ارسال شده در 1394/06/14 توسط ماه شب از فانوس
8 0

تا باشه از این جنایت های فرهنگی.... ایشالله خدا به شما توان هزاررررررررران برابر بده حاج آقا شما واقعا واسه ما زحمت میکشین استاد دستتون درد نکنه و خدا قوت مرد

ارسال شده در 1394/06/02 توسط یکی از یجا
3 7

کیه که گوش بده . معلوم نیس دارن چ میکنن که رهبرم نمیتونن کاری کنن چه برسه به ما

ارسال شده در 1394/06/04 توسط #من_یک_جنایتکار_فرهنگی_هستم. از
5 0

سلام شدیدا خرسندم که در جنایت کاری هایمان تنها نیستیم. همه ی جنایکار ها تیم و گروه و دسته اند... ما هم باید در جنایت مان جبهه داشته باشیم. البته اگر در میان جنایت کاران دولتی ، یک جنایت کار باشیم اشکالی نیست... چون آن جنایت کاران دولتیِ سیاست باز خودشان میدانند چه غلطی میکنند... ولی اگر میان عوامِ ظاهر بینِ بی بصیرت جنایت کار شدیم، در این موقع اگر شهید هم شدیم یک جنایت کاری بودیم که به سزایمان رسیدیم... ؛ خون مان فدای اسلام و امام زمان و رهبری؛ آنچه که این در این میان به ضرر است اینست که آن جنایتکار دولتی که خودش هم میداند چه غلطی میکند، همین حرف را بر سرِ نیزه میکند و میگوید اینها جنایتکارهایی هستند که باید از صحنه روزگار محو شوند!!! با این حال: #من_یک_جنایتکار_فرهنگی_هستم.

ارسال شده در 1394/06/03 توسط ریحانه سادات از
6 0

باعرض سلام خدمت استاد محترم . شما جنایتکار فرهنگی نیستید . افرادی جنایت کار محسوب می شن که با داشتن کلی ادعا حاضر نیستن یک قدم در راه خدا و اهل بیت بردارن . من از سال های پیش در این گروه بودم .شاید 6.7 سال بشه ولی شاهد این بودم که بچه ها با کمترین هزینه اونم از جیب خودشون چقدر زحمت کشیدن و تونستن این همه جوون رو جذب جلسات کنن . من شاهد بودم از زمانی که جلسات در تالار سوره برگزار میشد چقدر با مشکل کمبود مکان روبرو بودیم و برای هر مراسم چقدر استاد به این طرف و ان طرف زنگ میزدند تا بتوانند یک مکان برای جلسات مذهبی که دغدغه ی ان هدایت جوانان و زمینه سازی برای ظهور حضرت مهدی بود پیدا کنند . متاسفم برای افرادی که بدون اطلاعات و حتی حضور در یکی از جلسات ایشان حرف هایی می زنند که خودشان نمیتوانند بر اساس حرفشان عمل کنند . اگر راست میگویند خودشان شروع کنند برای جوانان و غریب بودن امام زمانمون دست به کار بشن که عمرا بتونن و همش شعار میدن . دولت و ملتی که هش دم از اهل بیت و خدا میزنه اگه این چیزا در اولویت بود براش تا جایی که میتونست برای مجموعه های فرهنگی تلاش میکرد . خیلی بی انصافیه کسی که داره چندین سال جوونا رو توی یک روز خاص جمع میکنه و براشون حرف از خدا و پیغمبر میزنه اونم برای دخترا که محدودیت های خاص خودشون رو دارن حرف هایی بزنین که حتی یک درصدش هم درست نیست و قضاوت نا بجاست . اگر کسی دغدغه ی جوونا رو داشته باشه مثل استاد هرچقدر هم بی مهری ببینه پای هدفش می ایسته نه مثل بعضیا سنگ بندازه . جذب کردن جوونا به همچین جلساتی در شرایطی که جامعه داره به سمت خیلی از خطر ها حرکت میکنه و دخترا باید هشیار باشن که بتونن در برابر این خطرات مقاومت کنند کار آسونی نیست . امیدوارم افرادی که فقط چشمشون رو میبندن و هرچی دوست دارن به بقیه میگن به اشتباهشون پی ببرن و بیدار بشن و اگر ادعای مسلمون بودن دارن به جای سنگ انداختن بیان دست بکار بشن . استاد امیدوارم به قول خودتون گروه فانوس بتونه یکی از زمینه ساز های اصلی ظهور باشه . با وجود تمام محدودیت ها ما ایستادیم و تا جایی که بتونیم حمایت میکنیم . یاعلی

ارسال شده در 1394/06/03 توسط سبا از شهررضا
3 0

سلام استاد من به شخصه با سخنرانی های شما در مشهد پارسال گروه فانوس بهترین مسیر را برای زندگیم انتخاب کردم خدا حفظتون کنه انشالله......ایشاللا همیشه بهترین بمونید استاد

ارسال شده در 1394/06/03 توسط آرزومند سربازی امام زمان)عج( از کوی فانوس
6 0

سلام استاد دلسوز و زحمتکش من.اگر این کارها را جنایت بدانید،جنایت های شما بیش از این حرف هاست.شما کاری را انجام دادید که خیلی از پدر و مادرها از پس انجامش برنیامدند.شناساندن دین به فرزندشان.حتم دارم هیچ کس نمیتوانست به خوبی شما خدا و پیامبر(ص) و اهل بیت و به ویژه امام زمانمان را به من بشناساند.امام مهربانی که صد قافله دل همره او نیست!و من قبل از آشنا شدن با شما و فانوسی ها خییییلی بیشتر از حالا از آن صد قافله دل بودم.که به لطف خدا و کمک شما توانستم تا حد زیادی مسیرم را تغییر دهم. اجرتان با مهدی فاطمه(عج) شما بهترین استاد دنیا هستید.

ارسال شده در 1394/06/01 توسط حواااااا از اصفهان
8 0

با سلام خدمت استادخوبم انشاءالله شما و گروه مظلوم فانوس در پناه خدا سلامت و پایدار باشید. اول از همه بگم که بسیار به شما مدیونم و از زحماتی که برای ما کشیدید با تمام وجود سپاسگذاری میکنم... جنایتکار فرهنگی شما نیستید کسانی هستن که فکر میکنن کار اهل بیت (علیهم السلام) گیر اونا میمونه درسته شاید سنگ اندازیاشون کار گروه رو کند بکنه ولی لنگ نمیشه وتا حالا که با مدد اهل بیت(علیهم السلام)پیش اومدیم ازاین ب بعدشم ب مدد خودشون پیش میریم انشاءالله. جنایتکار فرهنگی کسانی هستن که نمیفهمند باید با بقیه گروههای فرهنگی در یک جهت باشن یعنی زمینه سازی ظهور آقا نه سنگ اندازی کنند ومانع کاربقیه باشند... جنایتکار فرهنگی کسانی هستند که نتایج خوب کار این گروه رو میبینن و به جای حمایت مادی و معنوی فتنه و سنگ اندازی می کنند و منتظر زمین خوردن گروه هستن... این افراد یادشون رفته صاحب کار کسی دیگه هست و همه ما داریم امتحان میشیم توی انتظارمون... جنایتکارفرهنگی کسانی هستن که اسم و رسم براشون مهم تر از فعالیت خالصانه فرهنگیه.. جنایتکار فرهنگی کسانی هستند که مسئولیت اجرایی در کشور دارند و با وجود تاکیدات زیاد رهبر عزیزمون باز به مسائل فرهنگی بی توجه هستند و بودجه فرهنگی رو هدر میدند... این افرادحساب کتاب قیامت یادشون رفته.. دعای صدها جوون و والدینشون ومعلمهای زیادی پشت شما و گروهتون هست ، به حق این دعا ها از فتنه ها و اذیتها در امان باشید. در آخر استاد گرچه گاهی به خاطر بعضی کمبودها به ظاهر بچه های گروه اذیت میشن ولی بهائی ک میدیم در عوض رضایت خدا و اهل بیت(علیهم السلام) بسیار بسیار اندک و ناچیز هست و تمام سختی ها نه تنها اذیت کننده نیست که شیرین و گواراست... خدا باماست.. اهل بیت(علیهم السلام)با ما هستند.. لبیک یا مهدی(عج)... لبیک یا مهدی(عج)... لبیک یا مهدی(عج)... لبیک یا مهدی(عج)...

ارسال شده در 1394/06/02 توسط مظلوم از
6 0

با سلام خدمت شما استاد عزیزم. از خداوند بهترینها را برایتان آرزو دارم. و میدانم بهترین از نظر شما شهادت در راه مولایمان مهدی زهرا ست.

ارسال شده در 1394/06/02 توسط یا مهدی از اصفهان
9 0

وفور فتنه اگر هست آسمان با ماست که چشم لطف ز دنیای دیگری داریم...

ارسال شده در 1394/06/02 توسط م.د از اصفهان
4 0

باعرض سلام وخدا قوت خدمت استاد خوبم وخانواده بزرگ فانوس . به نظر من کسی که به پیمانهای الهی عمل میکنه باایمانه،عمل صالح انجام میده،درست کار و امانت داره،امر به معروف و نهی از منکررا به روش درست انجام میده هرگزنمیتونه یک جنایتکار فرهنگی باشه!!!!!! کسانی جنایت کار فرهنگی هستند که خداراشناخته انداماحق اورا ادا نمیکنند!کسانی جنایتکار هستند که میگویندبه فرستاده او ایمان آورداند ولی در عمل با او به مخالفت پرداخته اند!کسانی در حق خود ودیگران جنایت میکنند که کتاب او راخوانده اندولی به آن عمل نمیکنند ،به پاداش الهی علاقه دارنداما کارهایی را انجام میدهندکه همواره از آن دور میشوند !کسانی جنایت کارند که طرح دوستی با شیطان میریزند!برای ماهم جای تعجب است که چرا این افراد از پتانسیلهای موجود برای بهبود اوضاع فرهنگی کشور استفاده نمیکنند،وخود را به چه بهایی میفروشند؟! در این فضایی که جوانان جامعه بیش از پیش سر در گم و تشنه حقیقت هستند لازم است مسئولین فرهنگی تجدید نظری در عملکرد خود کرده وهماهنگ بامتخصصین این امر باشند. خدارا شاکرم که شمارا برای هدایت ما انتخاب کرد واز او واز بندگان خواص او میخواهم گشایش و فرج وخیر وبرکت در کارها وپیروزی در برابر دشمنانتان را.انشاال

ارسال شده در 1394/06/02 توسط یا علی از شهرکرد
4 0

حرف دل مارو زدید ب مولا....بازم به شما خداقوت استاد عزیز

ارسال شده در 1394/06/02 توسط محسن از کاشان
7 0

ای کاش همه توی کارای فرهنگی انقدر انتهاری عمل میکردیم....واقعا نادیده گرفته شدن اوضاع جوونای جامعه جفا در حق اونهاست خدارا شاکرم به خاطر وجود شما استاد محترم خدا حفظتون کنه انشالله

ارسال شده در 1394/06/02 توسط آرام از اصفهان
4 0

وجود شما واسه ما اصفهانی ها یه نعمت خیلی خیلی بزرگه خدا انشالله به وقتتون وسعت زیادی بده همیشه در سایه حق سالم و سعادتمند بمونید من همه ی همه ی همه زندگیم را توی مشهد پارسال فانوس به دست آوردم... واقعا عالی بود....

ارسال شده در 1394/06/02 توسط هییت حضرت زینب(سلام الله علیها) از ملک شهر اصفهان
6 0

تقدیم به سرباز امام زمان(عج) باسلام خدمت استاد عزیزمان حجة الاسلام والمسلمین داستان پور خدا قوت دلنوشته شما را خواندیم. حرف دل مولای غریبمان را در این متن شنیدیم. چه میشود گفت جز تأسف خوردن... میدانیم تأسف خوردن کافی نیست اما تلاش تمام مجموعه های فرهنگی این است که به دستورات امام زمانشان,رهبرشان,مراجع تقلیدشان و شما روحانیون عزیز عمل کنند. اما استاد شما بهتر از ما می دانید که دشمن قسم خورمان یعنی شیطان و انصارش همیشه در کمین انسان های با ایمان خدا مخصوصا طیف مذهبی جامعه یعنی بچه انقلابی ها,بسیجی ها,مسجدی ها و بالأخص بچه هیأتی های این دوره زمانه نشسته اند. نیروهایی که شاید تنها امید امام زمان(عج)باشند. تمام تلاش دشمنمان تا الان این بوده است که ما را از راه راست یعنی سایه پرچم محبت و ولایت اهل بیت(علیهم السلام) دور کنند. حرف دلمان را زدید.بگذارید کلامتان را کامل کنیم... بگذارید از هیئتی بگوییم که نوجوانان و جوانانش بیش از هر منطقه این شهر در خطر دشمن هستند.خطراتی همچون اعتیاد,فحشا وفساد اخلاقی,فساد فرهنگی و خانوادگی,فقر و... از هیئتی بگوییم که برای برپایی جلسات هفتگی و ویژه برنامه هایش باید چقدر رو بزند و زیر قرض و بدهی برود. از هیئتی بگوییم که هیچ پشتوانه ای بجز اهل بیت(علیهم السلام)ندارد.نه به شهرداری وابسته است که بنرشان را هرجا و تا هروقت که بخواهند روی گرانترین بیلبورد شهر بچسبانند ولی بنر هیئت ما را بعد از ٢۴ ساعت و چند روز قبل از مراسم پایین بیاورند... از هییتی بگوییم که عده ای روشنفکر جاهل که سخنان اساتیدی همچون پناهیان،رایفی پور،ازغدی و... را میشنوند و بالای گود میشینند و نظر میدهند و وقتی به آنها میگوییم بسم الله شما بیا کار کن میگویند سیستم غلط است از هییتی بگوییم که هزینه پشت صحنه ندارد تا مثل بعضی از هیأت ها میلیونی خرج آن کند آن هم فقط برای یک شب!!! از هییتی بگوییم که... ولش کن حاجی!!!شما دلت پره.ما هم دلمون پره ولی کو گوش شنوا!!! امیدواریم که در درجه اول با ظهور مولایمان همه چیز درست شود اما اگر فعلا مصلحت نیست خودمان را بهتر کنیم. این حرف ها را زدیم تا بگوییم استاد عزیز حاج آقا محمد داستانپور دوستان شما در گوشه این شهر در هییتی گمنام و کوچگ اما با سربازانی بزرگ هم دل با شما هستند و همچون شما دغدغه دارند... چه دستمان به جایی برسد چه نرسد،فرمان مولایمان مهدی فاطمه(سلام الله علیها) و نایب برحقش امام خامنه ای را می شنویم و با قوت و روحیه جهادی جامه عمل به آن می پوشانیم. ما خیلی حرف ها برایتان داشتیم اما مجال برای آن ها نبود... در پایان بگوییم آقا و مولایمان خیلی بیش از ما و شما حرف نگفته داشته باشد و خیلی بیش از ما و شما تنها باشد پس ان شاالله صبرمان را بیشتر کنیم و به تلاش و فعالیت در صحنه فرهنگی بیش از پیش ادامه دهیم. ما نیز خود را در خدمت سرباز امام زمان عج می دانیم پس روی ما حساب کنید... و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته هییت حضرت زینب(سلام الله علیها) ملک شهر

ارسال شده در 1394/06/02 توسط یکی از دوستان یک روحانی از اصفهان و قس علی هذا
0 56

تعبیر دوره گرد فرهنگی رو من راجع به شما قبول دارم دوره گردها جنس خوب ندارند باعث تعجب و تاسف هست یه زمانی مطهری در این مملکت منبر میرفته و حالا... دوستانه عرض میکنم آقای داستانپور سخنرانیهاتون سطحی و احساسی و فاقد روشمندی است این صحبت منو کسانی که با مطالعات عمیق دینی و متد دین پژوهی مثل مطهری و بهشتی و جوادی و علامه طباطبائی و امثال ذلک آشناند خوب درک میکننبرادر با تشکر از زحماتت خیلی تند نرو 350نفر هم جا نمی شوددر فرشچیان،تو هم جزءهمان بودجه بگیرهایی،من به کار دختران جوانت علاقه دارم اما تا وقتی که نخواهی ریا کنی ،آنهاسیاسیند تونباش پول می گیرند تونگیر،کار برای اهلبیت علیهم السلام پولشو خودشون می دهند،مراجعش مظلومند ما که جای خوددارد.

ارسال شده در 1394/06/02 توسط Majid Kosar از اصفهان
12 0

شماجنایتکارفرهنگی ازلحاظ بی فرهنگان هستید چون جنایات بی فرهنگان رابرملاکردید

ارسال شده در 1394/06/02 توسط nafis از esfahan
3 0

khoda hefzeton kone ostad aziz

ارسال شده در 1394/06/02 توسط baran از fanos
1 0

mn lahze shomari mikonm baraye mashhad fanoooos khoda ishala hamishe moragebeton bashe ostad mohtaram

ارسال شده در 1394/06/02 توسط گمنام از اصفهان
1 0

خیر استاد ! شما جنایتکار نیستید . به وظیفه ی خود عمل می کنید . إن شاء الله در ایام پیش رو وسعتی پیش بیاید . تعریف شما را شنیدم . … شیرین ترش از زبان نوجوان دختری که تا چند ماه پیش شاید در طیف بدحجابان بود و به لطف چند هفته ای ست که داوطلبانه حجاب برتر را انتخاب کرده ، زمانی که با دوست خود قرار برای جلسه ی شما می گذاشتند و از پای سخنان شما نشستن خوشحال بود … اخلاص شما برکت کار است . در پناه پروردگار با عزت بمانید . برای همه چیز تشکر می کنم .

ارسال شده در 1394/06/02 توسط سید مهدی از اصفهان
2 41

سلام و درود بر جناب اقای داستانپور در متن بالا تحیراتی وجودی،سیاسی و جامعه شناختی را دریافتم و فهمیدم خود شما نیز مذبذب هستید و مسائل سیاسی با روانی را در هم تنیده و فقط با لغات بازی میکنید شما فقط برای چهره ی خود مظلوم نمایی میکنید و چنان میگویید که انگار هیچ شرایطی برای کار فرهنگی حضرتعالی فراهم نبوده و این سخن در حالیست که امثالی مانند شما تریبون فرهنگی را با اغراض سیاسی در دست گرفته اید و فقط حرفن اجازه ی سخن به مخالف میدهید نه عملن دست از سیاه نمایی بردارید و محیط پلورالیستی در جامعه فراهم کنید تا همه ازادانه ابراز نظر کنند نه فقط با اهداف سیاسی و افراد خاص سخن گفتن... منتظر پاسخ شما خواهم بود

ارسال شده در 1394/06/02 توسط خانم رضایی از اصفهان
6 0

جناب آقای سید مهدی ناعادلانه صحبت نکنید,بنده در جلساتشون حضور داشتم و دیدم که واقعا بچه ها با چه سختی ها و امکانات کم بهترین کار رو ارایه میدهند,این تریبونی که شما میفرمایید در جهت اغراض شخصی نبوده تابحالی که چهارسال هست با فانوس آشنا شدم,و حتی در جلساتشون تریبون آزاد هم در نظر میگرفتند که هر فردی با هر سلیقه و اعتقادی میتونست مناظره کنه,علاوه بر این یک روحانی لباس دین رو به تن داره و خط فکری و سیاسی هم البته که باید داشته باشه,چطور هر فرد عادی با هر سمتی و شغلی توی سطح شهر در کوچه و بازار,تاکسی,و همه جا ابراز نظر سیاسی میکنه و شما انتظار دارید یک روحانی چشم ببنده و سکولاریسم رو پیشه کنه و فقط در مورد دین حرف بزنه؟!!

ارسال شده در 1394/06/02 توسط علی از اصفهان
5 0

حرفهای دل سوخته ومردعملی که پس ازسالهازحمت وتلاش کاسه صبرش لبریز شده. قربون خداکه همیشه: گرزحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دردیگری انشاالله که همچنان واسطه فیض برای همگانمان باشید. اجرکم علی الله.

ارسال شده در 1394/06/02 توسط - از اهالی فانوس از اصفهان
13 0

سلام خدمت شما جناب روحانی بنده از اعضای گروه فانوس هستم، سال قبل در جشنی که در مجموعه فرشچیان گرفتیم، بالغ بر 2500 مخاطب داشتیم و امسال این تعداد همانطور که استاد بنده فرمودند، به 3500 رسیده بود، نمیدانم شما کدام قسمت از مجموعه فرشچیان را دیده اید که به استاد بنده نسبت دروغ و مبالغه میدهید، برای اطمینان میتوانید عکس های برنامه را در وبگاه گروه به نشانی fanousgroup.com ببینید، نکته بعدی، حضرت روحانی! نمی دانم شما از کجا آمده اید و از کجا اطلاعات میگیرید؟ اما علم بنده، حضوری است و با چشم میبینم، بودجه ای که در بالا -نمیدانم براساس کدام مستندی- ما را متهم به گرفتن آن کردید،دقیقا کجاست؟! چه کسی می دهد؟ شاید شبیه مهریه تازه عروس ها باشد که کسی نداده و نه گرفته ! حضرت آقا از شمابا آن همه درس طلبگی که احتمالا خوانده ایدانتظار نمی رود با یکی دوجمله کوتاه و کوچک تمام زحمات -بدون مبالغه- شبانه روزی استاد و دوستان من در گروه فانوس برای تهیه ریال ریال هزینه ها بدون حمایت جدی را زیر سؤال ببرید. و الله المستعان علی ما تصفون...

ارسال شده در 1394/06/02 توسط marziye از اصفهان
5 0

دوست محترم یک روحانی...لزومی بر این نیست که برایتان توضیح دهیم در شب ولادت حضرت معصومه حدود 4500 نفر روی صندلی هایی نشستند که به دست دختران فانوس در محوطه تالار ف,شچیان چیده شده بود...همان دخترانی که میگویید فعالیتشان را علاقه مندید.فقط کافیست یک سرچ کوچک بکنید تا شاهد تصاویر آن شب باشید... فانوس و شخص شخیص آقای داستانپور اگر مثل همان ها بودند که گفتند مجموعه ما الان هم یک ساختمان مرکزی داشت هم سالن چند هزار نفره...نه دوره گرد و.... بگذریم....بعضی ها فقط مرررررد حرررررف های بزرگ اند چون شما....وبعضی مثل استاد ما مرررررررررد عمل های بزرگ....یاعلی.... ر

ارسال شده در 1394/06/02 توسط z.fanosi از اصفهان
6 0

جناب محترم یک روحانی از طرز حرف زدنتون کاملن مشخصه که از هیچ کدوم از سختی هایی که آقای داستانپور و بچه های فانوس می کشند خبر ندارید... بودجه بگیر؟؟؟ واقعن با چه منطق یا دلیلی این حرفو زدی؟؟ تو هم جزو همونایی هستی که چشم دیدن کارای ما به رهبریه استاد رو ندارین...هیچ علاقه ای هم به کار ما دختران جوان نداری...اینو نوشتی که حرف قبلیتو بپوشونی... مطمعن باش تا الان هم تمام پول رو خود اهل البیت علیهم السلام دادن..نه هیچ کس دیگه ای... واقعن براتون متاسفم...نه بخاطر اینکه اینجوری حرفیدین...بخاطر اینکه اینقدر بی اطلاعانه اومدین و اینجوری صحبت کردین...تاوقتی از چیزی درست و حسابی خبر نداری ،حتا عنوانش رو هم نمیتونی به زبون بیاری...چه برسه اینجوری نظر بدی......

ارسال شده در 1394/06/02 توسط سیدمیلادمیردامادی از اصفهان
2 0

درود بر استاد داستانپور

ارسال شده در 1394/06/02 توسط محمد از اصفهان
2 0

سلام درود بر آقا محمد داستانپور حرف دل ما رو زدي برادر شايد كسي تكاني بخورد اين همه مسئول فرهنگي شهري و استاني چرا هيشكي سراغي نميگيره از فعالان فرهنگي

ارسال شده در 1394/06/02 توسط امیر الحاجی از اصفهان
3 0

با عرض سلام خدمت دوستان فرهنگی عزیز از دامن زن مرد به معراج می رود بنده از نزدیک با فعالیت های جناب حجت الاسلام داستانپور آشنایی دارم و این آمار و ارقامی که از مخاطبینشان ذکر کرده اند کاملا صادقانه و واقعی است و بر خود لازم می دانم از ایشان تشکر کنم ان تقوموا لله مثنی و فردی

ارسال شده در 1394/06/02 توسط امیر الحاجی از اصفهان
4 0

باسلام از دامن زن مرد به معراج می رود آقای یک روحانی لطفا در قضاوت خود تجدید نظر فرمایید بنده از نزدیک با حجت الاسلام داستانپور و فعالیت های ایشان آشنایی دارم و آماری که ایشان از مخاطبین ذکر کرده اند کاملا واقعی است و حرکت ایشان در کشور بی سابقه است و اتفاقا مظلومیت این حرکت باعث جذب این همه مخاطب شده است و امیدوارم هریک از فعالان فرهنگی به سهم خود از این مجموعه حمایت کنند ان شاالله خدای متعال و اهل بیت علیهم السلام به این حرکت توفیق دهند خدا قوت حاج آقا داستانپور

ارسال شده در 1394/06/02 توسط ریحانه از اصفهان
4 0

جناب روحانی من جزو همون دخترام و روز عید ب لطف حضرت معصومه (س)خادم بودم اون جا اون وسط حیاط رو ما خودمون حدود۳۰۰۰ یا شاید بیشتر صندلی چیدیم و بیش از این حرفا جمعیت قدم سر چشم ما گذاشتن خیلی بی انصافیه این تهمتی ک ب حاج آقا میزنید حاج آقا داستان پور انشاالله اجرتون با خود آقا امام زمان (عج) باور کنید اشک تو چشمام جمع شد با شنیدن این حرفا

ارسال شده در 1394/06/02 توسط فانوس از اصفهان
3 0

سلام استاد همیشه در همه اعصار فعالیتهای فرهنگی و دینی که درست بوده با مشکل برخورد کرده چون خیلی از آدمها هستند که برای منافع شخصی خودشون از این اسامی سواستفاده کردند و میکنند بنابراین بر همین اساس خیلی از ما تمام فعالیتهایی که اسم خدا و پیغمبر و فرهنگ سازی روش باشه رو باهم جمع میبندیم و ناخواسته و بدون آگاهی راجع بهش قضاوت میکنیم مثل همین برادر روحانیمون که آقای داستانپور رو که ما هیچ شکی در اخلاص ایشون نداریم دروغگو خطاب کردند ...! چشمهارا باید شست جور دیگر باید دید ... هرکسی ندونه خدا میدونه که گروه فرهنگی فانوس هزاران هزار مشکل داره اما به لطف اهل بیت داره با قدرت جلو میره و من ایمان دارم تا چند سال آینده ما یک گروه فرهنگی دخترانه کشوری خواهیم داشت که همه به سر بچه هاشو استادش قسم میخورند... استاد ! حرف مردم ما متاسفانه با قضاوتهای بی منطق همراه شده ... شما به دل نگیر ... خدا همراه ماست ... یاعلی مدد

ارسال شده در 1394/06/02 توسط لايك از اصفهان
4 0

معلومه آقاي داستانپور داره خيلي اذيت ميشه ، اما نميدونم اينهارو براي كي گفته ؟ مسئولين ؟ مگر نميدونن كه از مسئولين بخاري بلند نميشه ؟ بهتره مثل قبل با همون توكل هميشگي كارشون رو ادامه بدند

ارسال شده در 1394/06/02 توسط نفیسه سادات از اصفهان
2 0

باسلام تانرفتید و ندیدید که چه خبره تو جلسات قضاوت نکنید ایشون با دست خالی اومدند تو میدون که خداقلوب را هدایت به جلساتشون کرده منتهی ماعادت داریم به حسادت و کوبیدن کارهای هم !!!!!!!!!!! خداقوت حاجاقا خداقوت و در معیت امام زمان باشید دمتون گرم که مجاهدانه به میدون اومدید اقای داستانپور به قول اقای دولابی هرچه غریبتر خدا باهاش بیشتر یاعلی

ارسال شده در 1394/06/02 توسط حمایت از جنایت ... از اصفهان
2 0

ما از این جنایتها،حمایت میکنیم. و در این راه غسل شهادت می کنیم.

ارسال شده در 1394/06/02 توسط گدای گدایان حضرت عشق(ع) از الهم عجل لولیک الفرج
0 0

بسم رب العباس سلام خسته نباشید استاد برامشهد هنوز ثبت نام دارید من دلم خیلی هوای مشهد رو کرده....من میتونم بیام یا علی

ارسال شده در 1394/06/02 توسط آگاه باشید از اصفهان
1 0

بسم رب الحسین(ع)بنده اعتراف میکنم که 5 سال است در کلاس استاد داستانپور مشق شاگردی میکنم وحسرت خور جنایات چنین جنایتکار فرهنگی هستم.خدا روز افزون کند چنین جنایتکار را.خدمت دوستی که در مورد ظرفیت فرشچیان گفته بودند عرض کنم، عزیزم شما که شرف حضور نداشتید متاسفانه، بایک تلفن به راحتی از ظرفیت وتفاوت تالار فرشچیان با حیاط فرشچیان باخبر میشوید. هرچند هم کار نیکی کردید واسباب نشاط ولبخند را بر لبان خوانندگان جاری کردید.بقول استاد خدا خیرتان دهد.

ارسال شده در 1394/05/31 توسط fargol az esf از
7 0

shoma behtariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin hasid

ارسال شده در 1394/05/31 توسط نفس از فانوس
8 0

با عرض سلام من به شخصه میتونم بگم بعد از ورود به فانوس به لطف خدا و با کلام شما از شخصیت پوچ قبلیم که همه دغدغه اش هوا و هوس بود خارج شدم و خداااااااااااااارو شکر وارد وادی دین شدم بعد از خدا واقعا به شما بی نهایت مدیونم خدا بهتون توان و قوه هزاااااااااران برابر بده انشالله

ارسال شده در 1394/05/31 توسط ن از اصفهان
6 0

استاد بزرگوار سلام خیلی خوشحالم که شما مانند بعضـــــــــــی ها ازکنار دغدغه ها و سوالات مهم واساسی ما مادران آینده بی تفاوت نمی گذرید امیدوارم که در آینده ای نزدیک من نیز به یاری شما بشتابم . استاد عزیز تنهایت تمیگزاریم . یاعلی

ارسال شده در 1394/06/01 توسط یاعلی از
3 0

سلام،لینک جدیدترین وزیباترین کلیپ از استاد داستانپور: http://www.aparat.com/v/J4YQA

ارسال شده در 1394/06/01 توسط س از اصفهان
5 0

سلام حاج اقا....اول میخام ازتون تشکر کنم واسه ارزشی که برا ما دخترا قایلین و زحمتهایی که واسمون میکشین ....من از وقتی میام فانوس خیلیییییی تغییر کردم و کلا مسیر زندگیم تغییر کرد و نجات پیدا کردم از یه راه غلط که داشتم میرفتم و همشو مدیون شمام ..... امیدوارم که این مطلب به دست مسوولین برسه و بفهمن که ما دخترا واقها نیاز به حمایت فرهنگی داریم و انسانهایی مثل شما که اینقدر نیاز های یه جامعه براشون مهمه کم هستن!باید قدر دونست و حمایت کرد...همین....َ

ارسال شده در 1394/05/31 توسط E.Am از اصفهان
11 0

باسلام،امیدوارم درسایه الطاف خدا وچهارده معصوم برنامه های گروه هرروز برایمان پربارتر ومفیدتر باشد و مشکلات هم باتوکل به خدا وتوسل به اهل بیت والبته تلاش همگی حل شود تا انشاءا... محتاج لطف وتوجه مسئولان نباشیم.به نظرم اگر فقط چندتا از این دست جنایتکارها در زمبنه های مختلف فرهنگی،سیاسی،علمی،اقتصادی و... در هر شهر داشته باشیم دیگر نیازی به این تعداد مسئول بدون جنایت نیست!امیدوارم ما هم در این جنایت فرهنگی عظیم و آماده سازی ظهور امام زمان(عج) سهمی هرچند کوچک داشته باشیم.التماس دعا

ارسال شده در 1394/05/29 توسط sh از اصفهان
19 0

سلام به استاد مهربان و دلسوزمان آقای داستانپور -حیف که در حال حاضر کاری از دستم بر نمی اید که برای فانوس انجام بدم کاش خدا کمکم میکرد و کاری میکردم .من در جلسه این هفته خیلی برای حال خودم ناراحت و برای دوستان کنکوری خوشحال شدم چون قرار شد قبل از ورود به دانشگاه راهنماییشون کنید من ترم هفتمی هست که به دانشگاه میرم و هیچ کس منو راهنمایی نکرد خوشا به حال بچه هایی که با آگاهی به دانشگاه میرن . امیدوارم ما رو هم در این جنایت شریک بدونید

ارسال شده در 1394/05/29 توسط فانوسی از
19 0

سلام استاد الحق که حرف دلمان را زدید واین را هم بگویم که ما بچه های فانوس نمیتوانیم این حق را بشما بدهیم وقتی میبینیم چگونه بقول معروف مایه میگذارید...وقتی میبینیم برای فانوس از همه چیز خود میگذرید ....و همه ی ما نه تنها تلاش شمارا، بلکه تلاش تک تک بچه های کادر را میبینیم ...از اعتکاف دخترانه مان گرفته تا سفر مشهدمان.... وتنها یک چیز است که میان این همه بی انصافی دلمان را آرام میکند..."نگاه آقا جانمان، مهدی جانمان است..." امید وارم خودشان گوشه چشمی به ما نه، به شما و گروهمان کنند... چراکه در زمانی که همه دم از کار فرهنگی میزنند...خیلی کاربزرگی است که با کمترین امکانات ، بهترین ها را بزگزار کنید...خیلی همت میخواد، تلاش ها را میبینند و تره هم خورد نمیکنند! استاد عزیز همه ی ما فانوسی ها مدیون شمایییم تاجایی که بتوانیم هستیم.....

ارسال شده در 1394/05/29 توسط مادر محدثه و مطهره از اصفهان
27 0

محضر مبارک استاد گرامی و سرباز امام زمان (عج) که صد قافله دل همراه ایشان نیست و گروه فرهنگی فانوس عرض سلام و ادب و خداقوت دارم. ان شاالله در مسیر فرهنگی که در پیش گرفته اید با عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج) پیروز و مستدام باشید. مفتخرم که در میان امواج متلاطم ضد فرهنگی بسیاری از مدعیان فرهنگ هدایت فرزندانم را به این گروه و استاد معظم حجت الاسلام داستانپور سپرده ام و بیان همین جمله را کافی می دانم که اگر شما جنایتکار فرهنگی هستید ایکاش تمام فرهنگ پیشگان چون شما جنایتکار فرهنگی شوند تا دنیا گلستان شود. (اللهم عجل لولیک الفرج)

ارسال شده در 1394/05/29 توسط تارا از اصفهان
11 0

واقعا چییی باید بگم الآن.....تموم حرفای ناگفته رو گفتید....واقعا درد داره...:(

ارسال شده در 1394/05/29 توسط NAJME از Esfahan
14 0

بسم الله... سلام استاد خدا قوت من هم مدت زیادیه که دارم به این موضوع فکر میکنم که واقعا آیا نباید از حرکت های فرهنگی که میشه؛ حمایت های مالی و معنوی کرد؟! واقعا مسئولین چطور میتونن این همه تلاش رو نظاره کنن و نسبت به اون بی اعتنا باشن؟!پس مسئولیتشون رو فراموش کردن؟! ِآیا به همون اندازه که دشمن برای جنگ های نرم و هجوم های فرهنگی به مردم این کشور، به خصوص جوانان و نوجوانان و به ویژه دختران تلاش و هزینه میکنه، مسئولین این مرز و بوم نباید حتی توجهی به این حرکت ها داشته باشند؟! واقعا جلسات فانوس تاثیرات زیادی به روی اخلاقیت بچه ها داره!حداقل من که این رو حس کردم. جشن ها، سیر های مطالعاتی کتب استاد مطهری، جلسات لحظه های ناب، جلسات حرکت، اردو هاو... اینها نباید حمایت بشه؟! امیدوارم هر چه زود تر مسئولین به یکی از دغدغه های بزرگ این کشور و رهبر عظیم شان(ارواحنا فداه) پاسخگو باشن موفق و موید باشید التماس دعا یا علی

ارسال شده در 1394/05/29 توسط سعادت از اصفهان
29 0

سلام استاد اگر نام تمام این کارهایی که برای دختران این شهر کرده اید جنایت است، ما عاشق این جنایتیم ، ما عاشف این جنایتیم. این جنایت شما باعث نجات خیلی از افراد از لبه ی پرتگاه شد. حداقل این رو از خودم مطمئنم که درست حدود 2سال و نیم پیش پای من به جلسه باز شد و اون زمانی بود که من... شما نه تنها جنایتکار فرهنگی نیستید بلکه مولد یک انقلاب فرهنگی در عصر آخر الزمان هستید ان شاا... تا آخر ایستاد ه ایم یا علی

ارسال شده در 1394/05/30 توسط خواب غفلت! از
23 0

سلام استاد. ‏ از زمانی که پست شما رو خواندم سردرگمم. واقعا چه کسی جنایتکاره؟ چه کسی جنایتکارتره؟ من کجای این وضع اسف ‏بار فرهنگی هستم؟ مطمئنا من یک جنایتکار بزرگ، در حق خودم و دوستانی که می‌تونستم به این چشمه وصلشون کنم، هستم .....‏ چرا بعد از 10 سال زندگی توی این شهر، تازه باید متوجه بشم که چنین جمعی وجود داره؟ چرا تمام جاهای تفریحی شهرم ‏رو بلدم ولی حتی اسم فانوس (که جزء معدود جاهایی هست که روح آدم توش تفریح می‌کنه) رو نشنیدم ؟ روز اولی که به فانوس آمدم رو هیچوقت فراموش نمی‌کنم. هفته قبل از "یک قرار مهدوی" .... کاملا اتفاقی (البته لفظ ‏‏"اتفاقی" با وجود این که می دونیم پشت همه جریانات حکمت و صد البته لطفی از جانب خداست، خیلی صحیح نیست) ‏خلاصه آمدنم بلافاصله با امام زمانم گره خورد ....‏ بهت زده بودم! باورم نمی‌شد که شهر ما این همه دختر پاک و معنوی داشته باشه؛ و استادی که اییییین همه دغدغه‌ی این ‏بچه‌ها رو داره ... ‏ پارسال من به خاطر این که چادر رو انتخاب کردم, به راحتی میتونم بگم از 80 درصد جمع دوست و فامیل، ترد شدم؛ اما ‏یه گوشه شهر، چهارشنبه‌ها، بروبچه‌هایی دور هم جمع می‌شن که ارزش این چیزا رو فهمیدن.‏ به نظر شما بانی و مسول این جمع می‌تونه یک جنایتکار فرهنگی باشه؟!!!! ‏

ارسال شده در 1394/05/30 توسط خواب غفلت! از
15 0

ولی در مورد جنایت‌کار بودن شما ! شما جنایتکاری هستید که خدا دوستتان دارد. هوای دخترهای این شهر را دارید:‏ ‏* شمایی که اهل لابی کردن نیستید، به ما یاد دادید که حتی در بدترین شرایط تنها دست‌ خالی‌مان به سوی پروردگار باشد و ‏خدایی ناکرده به اسم دین و حتی برای پیشرفت دین، قسمتی دیگر از دین را فدا نکنیم! ‏ ‏* شمایی که مانند هزاران مسول دیگر، غربالمان نکردید، بی خیالمان نشدید و رهایمان نکردید، یادمان دادید که روی ‏مردم مُهر نزنیم، خودمان را برتر نبینیم و بی خیال اطرافیانمان نشویم. دعوت به خوبی و پاکی کنیم و بدی را نپذیریم. حتی ‏اگر تحویلمان نگیرند! از راهش دعوت کنیم! با خوبی دعوت کنیم! نه این که در خیابان راه بیوفتیم و با زور و تهدید حجاب را ترویج دهیم !!!! ‏ وقتی مردم روی اصلی دین را ببینند حتی اگر خودشان هم بخواهند رد کنند، قلبشان اجازه نمی دهد! روی اصلی دین را ‏من در جلسات فانوس به خوبی درک می‌کنم: روی محبت، روی صفا، روی شادی، روی امید، روی انتظار، روی تلاش و ‏‏....‏ ‏* استاد بزرگوار، اگر دست‌اندرکاران توجهی به رشد و ترقی و عفت و پاکی مادران آینده این کشور ندارند، اگر متولیان ‏شهری به ما بی مهری می‌کنند؛ باید بدانید که همین سختی‌ها همه چیز را شیرین می‌کند. مگر بدون تلاش و جنگیدن ‏می‌توان لذت پیروزی را درک کرد؟ لطفا سایه استادی معرفت را از سر ما کم نکنید...

ارسال شده در 1394/05/30 توسط غریبه از دیار فانوس
15 0

کاش همه مثل شما جنایتکار فرهنگی بودن،انوقت دیگه مسیولین ما مجبور نبودن ناراحت و دلنگران (امیدوارم واقعا دلنگران باشن) معضل هایی مثل بدحجابی و اعتیاد و روابط دختر و پسر و افزایش بینندگان ماهواره و... باشن. اگر حتی دو نفر داخل هر کدوم از شهرهای ایران مثل شما جنایتکار فرهنگی باشن، خود مسیولین زحمتکش ما از کاهش آمارهاشون متعجب خواهند شد.ای کاش مسیولین ما متوجه بشن جوونایی مثل من گناهکار نیستن و بیشتر از تنبیه و توپ و تشر نیاز دارن که یه نفر ( یه جنایتکار فرهنگی) با صبر،منطق و حوصله براشون وقت بذاره و به مشکلات و سوالاشون جواب بده.توی این گروه، مسیحی مسلمون شده، سنی شیعه شده، معتاد ترک کرده، بدحجاب چادری شده، یه جوون بی اعتقاد فوق العاده معتقد شده و...وصد البته که اینا همشون جنایت های فرهنگی هستن. استاد، میدونم دلخوشی و دلگرمی شما توی این راه فقط و فقط رضایت خدا و امام زمان هست، برای همین میخواستم بگم، بعد از آشنا شدن با شما و فانوس زندگی من عوض شد. از پوچی، بی هدفی، بی قیدی و بی خیالی مطلق رسیدم به جایی که الآن ایستادم(والبته میدونم کلی از راه مونده). الآن اون دختری که موسیقی تمام زندگیش بود و چه مدلی سر کردن شال و روسری و ست کردن لباس هاش باهم تنها دغدغه ی زندگیش، یه دختر چادری و محجبه شده، دختری که دغدغه ی خدا و اهل بیت رو داره و چسبیده به درسش تا بتونه در آینده به مردم کشورش خدمت کنه. (بعد از خدا، همه ی حال خوب این روزام رو مدیون شما هستم استاد)....آیا حق همه ی جوون های کشور اسلامی و شیعه ی ایران نیست که با شناخت و دید درست مسیر زندگیشون را انتخاب کنن؟ آیا حق جوون ها نیست که یه استاد دلسوز داشته باشن؟ امیدوارم مسیولین، با بی توجهی ها و کم لطفی هاشون این حق و فرصت رو از جوون ها نگیرن.

ارسال شده در 1394/05/30 توسط m.m از
9 0

سلام استاد با کمال افتخار میخوام اعلام کنم که منم تو این جنایت شریکم هرچند کوچیک ولی خیلی عالیه قدم زدن تو مسیری که هرچند سخت ولی تهش نتیجه ی خوبی داره همیشه دنبال این فرصت بودم و خدای خوبم این اطف رو در حق من تمام کمال انجام داد تا ابد مدیونشم پای همه ی جناییتون هستم استاد

ارسال شده در 1394/05/30 توسط یه فانوسی از اصفهان
17 0

سلام استاد ما مفتخریم که در این هیاهوی ضد فرهنگی استادی چون شما داریم.استادی که به خاطر بی توجهی مسیولان دست روی دست نگذاشته و دختران شهر اصفهان را فراموش نکرده. آنقدر کلام شما و سخنانتان در مورد امام غریبمان برایمان عزیز هست که همه ی سختی های جلسه را به جان میخریم.وقتی میبینم بچه های کادر را که حاضرند روی پا بایستند یا کف سالن بنشینند و جای خود را به جدید الورود ها بدهند تا مبادا جای بد باعث بشود که آن فرد جلسه را از دست بدهند وقتی میبینیم همه ی سختی هایی را که این گروه تحمل میکنند و میبینیم خواب غفلت مسیولان را که دست یاری به سمت گروه بلند نکرده اند،اجرتان را به خدا میسپاریم و کسان دیگری را جنایت کار فرهنگی مینامیم. {به امید هر چه زود تر بیدار شدن مسیولان از خواب غفلت}

ارسال شده در 1394/05/30 توسط زهرا از اصفهان
9 0

سلام استاد این عنوانی که شما برا خودتون انتخاب کردین لایق اون افرادیه که به اسم کار فرهنگی فعالیت سیاسی می کنن.بیگانگان دست گذاشتن روی عفت وحیای دخترای ایرانی چون می دونن از دامن همین هاست که انسان های با غیرت ومفید تحویل جامعه میشه می خوان حیای مارو از بین ببرن که به ایران لطمه بزنن وبرای رسیدن به این هدف میلیارد ها دلار خرج می کنن اون وقت مسئولای ما به کارهای فرهنگی که بها نمیدن هیچ بودجه ی کم اون رو هم خرج سیاست می کنن.این خیانت به انقلاب وخون شهداست .شهدا خون خودشون رو فدای حیای ناموسشون کردن اون وقت اینا چکار می کنن...........

ارسال شده در 1394/05/30 توسط حرکت از
8 0

" بروید سراغ کارهای نشدنی، تا بشود. تصمیم بگیرید بر برداشتن کارهای سنگین، تا بردارید. «و لا یخشون احدا الّا اللَّه». خب، زحمتهایش چه؟ رنجهایش چه؟ محرومیتهایش چه؟ جوابش این است که: «و کفی باللَّه حسیبا»؛ خدا را فراموش نکن، خدا حسابت را دارد. در میزان الهی، رنج تو، محرومیت تو، کفّ نفس تو، حرصی که خوردی، زحمتی که کشیدی، کاری که کردی، خون دلی که خوردی، دندانی که روی جگر گذاشتی، اینها هیچ وقت فراموش نمیشود؛ «و کفی باللَّه حسیبا». " سلام و خداقوت استاد عزیزمان بنظرم فانوس از همین کارهای نشدنی است که شما و رفقای فانوسیم سراغش رفته اید و شده است و حسابش با خداست. نعم المولی... ما هم "به لطف خدا ایستاده ایم". همیشه دعاگویتان هستم.

ارسال شده در 1394/05/30 توسط zahra.b از esf
11 0

سلام خدمت جنایتکار فرهنگی ای که بانظر لطف آقاجان و امام حسین ،هرچی الان دارمو مدیونشون هستم... بما خودتون یاد دادین که در هر شرایطی بگیم الحمدلله.... الحمدلله که فانوسو کمک نمیکنن و نمیخان دیده بشه!! و الحمدلله ک بازم دیده میشه!! شاید این بعضیا به کمک نیاز داشته باشن بریم براشون جنایت فرهنگی انجام بدیم!!! هرچند که..... "!" و اینکه خوشحالم ک تو این جنایت دست دارم...هرچند کوچک... در هرصورت بلخره آن "او"ی محبوب میاد و این ما بچه های فانوس به رهبری شما هستیم که پشت سر مهدی جانمون قدم برمیداریم ... انشا الله....❤❤

ارسال شده در 1394/05/30 توسط مرضیه از اصفهان
8 0

با سلام خدمت شما و گروه زحمت کش فانوس.من به عنوان یک مخاطب که در دل جلسات شما هستم و تاثیر بزرگ آن را روی دوستانم و صدالبته خودم دیده ام در تعجبم که چطور هیچ مسئولی مسئولیتش را در قبال این گروه انجام نمیدهد.جلساتی که به طرز منحصر به فردی جوانان را جذب میکنند و همه مشتاق حضور در آنند حتی نباید مکان مشخصی داشته باشد؟!!!!....اجحاف بزرگیست در حق افرادی مثل شما که در پی اصلاح و کمک هستند و جوانانی که مشتاق استفاده از حضورتانند...امیدوارم درد دل های صدها جوان مشتاق یادگیری به گوش آنهایی که باید برسد.

ارسال شده در 1394/05/30 توسط بوی بهشت از فانوس از
10 0

یک ضرب المثل معروف میگوید آب نیست وگرنه طرف شناگر ماهری است ولی به نظر من استاد داستانپور و بچه های فانوس به همه ثابت کرده ایم اگر شناگر ماهری باشی در نبود آب هم میتوانی خوب فعالیت کنی من مفتخرم به اینکه توسط کلام دلنشین شما استاد محترم راه خود را یافتم خدا به شما قوت بدهد انشالله التماس دعا

ارسال شده در 1394/05/30 توسط یاس فانوسی از
13 0

ای کاش همه در این کار های فرهنگی دل به دریا میزدند و جنایتکار میشدند شما بهترین استاد زندگی ما فانوسی ها هستید خدا حفظتون کنه انشالله استاد محترم

ارسال شده در 1394/05/30 توسط یازهرا از اصفهان
9 0

سلام خدمت استاد بزرگوار حرف دل همه بچه هارو زدید واقعا خدا خیرتون بده حیف که کار زیادی از دست ماها بر نمیاد وگرنه از جون مایه میزاشتیم خدا خیرتون بده ک بااین اوضاع وایسادین و کم نیاوردین ...جلساتتون واقعا معجزه س عالین من اگه یه هفته بخاطر امتحان یا کار خیلییییی خیلی مهم نتونم بیام کل هفته کسلم فانوس بمب انرژی مثبت تاحالا هر کدوم از دوستامو اوردم هیشکدوم ناراضی نبودن امیدوارم کسایی ک دستشون ب یه جایی میرسه و کاری میتونن بکنن برای این گروه فرهنگی موثر انجام بدن چون واقعااااا مسئولن و بالاخره یه رز باید جواب پس بدن سپاس فراوان یاعلی

ارسال شده در 1394/05/30 توسط یک عدد فانوسی از
8 0

استاد فوقوووووولاده ی ما لطفی بکنید و ماراهم در این جنایات شریک بدونید الحمدلله که دست امام زمان رو سرمونه...

ارسال شده در 1394/05/30 توسط زهرا از اصفهان
6 0

با عرض سلام خدمت استاد گرامی بر خلاف علاقه ای که به شرکت در جلسات فانوس دارم، به ندرت پیش میاد که بتونم تو این جلسات شرکت کنم ولی هربار که اومدم واقعا حرفای استاد مث تلنگری بوده که به من یاد اوری میکرده کجا قرار دارم، دوستای زیادی دارم که در این جلسات تغییرات زیادی کردن طوری که به حال الانشون غبطه میخورم و بعضی از اونا الان از کادر فانوسن. وقتی که حرفای استاد و نظرات دوستان رو خوندم، واقعا احساس گناه بم دست داد این که در آینده جواب امام زمان رو چی بدم؟ چطوری تو چشمای بچهای فانوس نگاه کنم؟ وقتی میتونستم کاری تو این راه انجام بدم،وقت و سرمایه ام رو صرف کارای بیهوده و بی ارزش کردم،. جنایتکار واقعی ما و مسولینی هستیم که هر لحظه از نگرانیشون بابت تهاجم فرهنگی دشمن حرف میزنن بعد چنین جلساتی که اکثر ما شاهد تغییر مثبت خیلی از بچها بودیم، رو نادیده میگیرن. استاد شرمنده ایم بچه ها متاسفم حلال کنید

ارسال شده در 1394/05/30 توسط یه نوجوون از اصفهان
7 1

سلام من زیاد تو فضای مجازی نیستم و الان هم دارم با کیبورد انگلیسی تایپ میکنم. منم یه جنایتکارم چون با اینکه جلسات رو خیلی دوس دارم اما هنوز نتونستم حتی یکی ار دوستامو فانوسی کنم(البته بجز خواهرم)شما اینقدر برا ما زحمت میکشید و حرس میخورید اونوقت ما.... امیدوارم دوستایی که میرم مشهد برا ما دعا کنن وهمینطور برای مسیولین تا...

ارسال شده در 1394/05/30 توسط گنجیشک از اصفهان
6 0

سلام استاد بله همه ما جنایتکار فرهنگی هستیم کسانی خوب هستند که به اسم دین و فرهنگ بودجه های مملکت رو درو می کنند و... من دیدم چیزهایی رو که نمیشه گفت... متاسفانه اگر واقعا بخوای برای دینت کاری بکنی تنها مددکننده اهل بیت(ع) هستند اما اگر بخوای کار سیاسی بکنی... غصه خوردن فایده ای نداره زمان جنگ هم همین طور بود بچه هایی که واقعا به حرف امام بودن تو محرومیت بودند زمستون هم تموم میشه و روسیاهیش به زغال میمونه...

ارسال شده در 1394/05/28 توسط zahra Gh از
18 0

حیف که دستم خالیه...!

ارسال شده در 1394/05/28 توسط یاحُسَین از فانوس-اصفهان
48 0

سلام استاد داستانپور عزیز،من به شما حق نمیدهم که احساس کنید که یک جنایتکار فرهنگی هستید چرا باید حق بدهم وقتی که شما شب وروز زحمت می کشید بچه های فانوس وکادر مرتبا زحمت می کشند از گروه انسانی گرفته تا گروه های دیگر همه وهمه نه حق نمیدهم...کسانه دیگر باید خود را اینگونه خطاب کنند:مسئولان فرهنگی،کسانی کــ مالشان از میلیون ومیلیاردو....گذشته،آقازاده هایی که بویی از پدرنبردند[سوءتعبیر نشود پدری رو که میگویم که اصلا سیاسی نبوده بدبخت پس منظورم پسر نوح و...نیست اشتباه فکر نکنید.]کسانی که حرفی میزنند وزیر حرفشان میزنند،کسانی که از فرط ثروتمندی روزی یک لباس می پوشند،گله ای نیس اینطور رقم زده اند دیگر،اما ای کاش استاد میدانستید که ما فانوسے ها باهر قطره اشک شما بارانی وطوفانی میشویم مثل حال اکنون من ای کاش؛اما حال که صحبت از اینها شد بگویم که اینها که گفتید قطره ای از مشکلات گروه فانوس هم نبود شاید اگر بخواهیم مشکلاتش را بگوییم در حوصله نگنجدداما اکنون که این تریبون فراهم گشت میخواهم ازهمین تریبون اعلام کنم که ای مسئولان فرهنگی کشورای سرمایه گذاران فرهنگی وهمه وهمه شما مسئولید کاش درمقابل این نوع گروه های فرهنگی چون فانوس وباران وانصارالمهدی و... احساس وظیفه میکردید.اما در این توپخانه تنها وتنها وتنها یک چیز است که آرامم می کند وآن توجه خداست همین وبس

ارسال شده در 1394/05/28 توسط یاحُسَین از فانوس-اصفهان
55 0

نمیخواستم این را هم بگویم اما به دلم افتاد که بگویم،من قرار است که چند روز دیگر سرکار بروم من تنها16سال دارم اما میخواهم سرکار بروم وپولش را برای فانوس بگذارم وحتی یک تک تومنی هم برای خودم خرج نکنم اما میدانم که این پولهای یک قرون دوزار دردی از فانوس درمان نمیکند اما حداقل خیالم راحت است که توانسته ام برای فانوس کاری کنم بخدا مدیون است کسی فکر کند که از روی احساس این تصمیم را گرفتم درزندگی ام هزاران بار مسخره ام کردند اما دراین مورد نمیگذارم من کاملا باعقــــــل این تصمیم را گرفتم؛ای سرمایه داران باشد عیبی ندارد اما این فریاد یک نوجوان است بدانید که در روز قیامت از یکیتان هم نخواهم گذاشت،باشد عیبی ندارد من وامسال من کارمیکنیم در مضیقه قرار میگیرم وبرای جبهه فرهنگی کشور تلاش میکنیم وشما با پول وثروتتان دنبال منافع شخصی خویش و بالابردن هرچه بیشتر ثروت خویش باشید،در زندگی ام ازهمه گذشتم ازهمه از مسخره کنندگانی که واقعا زجرم دادند وهیچ نگفتم از دوستانی که اسم دشمن به آنان شرف دارد از همه وهمه اما بخدا که سعی کردم هیچگاه بجز مواقع خیلی حساس وخاص بدان قسم نخورم،قسم؛به شرف مولایم امیر المومنین که عاشقــــش هستم،قسم؛از شما نمیگـــــــــــذرم♦از شماهایی که از ولایت فقیه دم میزنید وجلوی پدر عزیزم حضرت آیت الله خامنه ای از اسلام وانقلاب دوستی وچه که دم نمیزنید وپشت پرده معلوم نیست که چه میکنید♦از شماهایی که ثروت دارید وسرمایه تان را برای این گروه های فرهنگی نمیگذارید♦از شماهایی که تا به مقامی میرسید یادتان میرود که خدایی هست وخَلقی وباید بدان خلق کمک کنید که خود یک ارزش است،♦ازشماهایی که درمقابل رفتار بعضی جوانان وطن که در منجلاب چت ها دارند غرق میشوند از دور نیش خند میزنید وآن کارها را تایید می کنیدوبدان توصیه می کنید♦ازشماهایی که اگر فردی حرف حق هم بزند دوست دارید یک گره ای به حرف بیندازید♦ازشماهایی که هرکس به کار شما نقدی کند به هر نحوی خود راازآن معاف میکنید بله باشما هستم باخود خود شماهستم بخداقسم از شماها نمیگذرم

ارسال شده در 1394/05/28 توسط mis.fahime از اصفهان
17 0

بسم الله الرحمن الرحیم کم مِن فئة قلیلة غلبت فئة کثیرة باذن الله و الله مع الصبرین سلام به استاد گرانقدر فقط خواستم بگویم ماراهم شریک جرم خود بدانید .ما بچه های فانوسی در هر شرایطی چه گرما چه سرما چه سالن کوچک باشد و چه بزرگ در هر صورت به هر نحوی که شده باشد با اشتیاق فراوان پای کلام شما مینشینیم فقط کاش برخی ها کمی توجه میکردند و به خود می آمدند که ما دختران نو جوان میتوانیم کاراهای بزرگی بکنیم و به همه ثابت کنیم که ما یک جنایتکار فرهنگی هستیم در این جامعه اسم دیگری نمیتوان روی این حرکت برزگ شما و ما گذاشت . مطمعن باشید همه ی بچه ها ی فانوس پشت شما هستند و شمارا تنها نمیگذارند اجرتون با صاحب الزمان

ارسال شده در 1394/05/28 توسط مستوره.ص از اصفهان
25 1

بسمه تعالی سلامی گرم تقدیم به مسئولان فرهنگی... نمیدانم چرا بحث حمایت که میشود،بودجه برای تاتر"دورهمی زنان شکسپیر" با حمایت کودکان غزه هست... ولی... سرسوزن توجهی به دخترانی در همین نزدیکی نیست!!!دخترانی که حالا هدف اصلی دشمنان این مرز و بوم هستند! و الحق چه نشانه گیری خوبی!!! دختران امروز،مادران فردا و قلب خانواده هایی که در آینده ای نزدیک به وجود می آیند!!! گلایه ها یکی و دوتا نیست... هرچند لذتی را که نشستن بر موکت و روی پله های سالن جلسات تجربه کرده ام ، تابه حال روی بهترین مبل ها نیز تجربه نکرده ام!!! و گرمای سختی را که در ازدحام و تکاپوی جمعیت با نامه های "حاج آقا پختیم" سعی بر رفع آن داریم از یاد نمیبرم... *این جلسات با همه ی سختی هایش بی شک شیرینند.... ولی باور کنید ایستادن یک لنگه پای خواهرانم و بدتررر از آن جا ماندن از کاروان مشهد و زحمات پی در پی و بی وقفه ی خواهران چادر به سر مسئول ، خارج از تحمل و استقامت ماست! و سخن آخر... بله...ما همه جنایتکاران فرهنگی هستیم... درموقعیتی که آمار طلاق به سه سال اول ازدواج کشیده شده... و حتی روابط دختر و پسر اپیدمی و به مقاطع چهارم و پنجم دبستان سر ریز شده...این کم کاری من بوده که نتوانسته ام خواهرانم را به این جلسات دعوت کنم... من هم مقصرم...

ارسال شده در 1394/05/29 توسط ریحانه علی اکبری(خبرنگار) از اصفهان
20 0

سلام استاد فوق العاده بود .ولی جنایتکار فرهنگی درجامعه ما کسی ست که در حوزه فرهنگ شهروکشور مسوول شده وبه اندازه ای نون خور دولت ولی هیچ کاری برای جوانان این مرز وبوم انجام نداده. قصدمن از فرستادن خبر ازگروه پراقتدارفرهنگی فانوس این بود ک گروه روبه مردم معرفی کنم تا بیخود وبی جهت طعنه وتیکه نخوریم استاد ،راهنما ،دوست ،مشاور ،حجه الاسلام ،برادر و....بهترازشما ندیدم کاملا بدون اقرار گفتم خداازبرادری کمتون نکنه. یاعلی

ارسال شده در 1394/05/29 توسط ریحانه علی اکبری(خبرنگار) از اصفهان
13 0

لینک جدید ولینکهای قبلی رودرخبرگزاری شبستان دنبال کنید http://www.shabestan.ir/detail/News/480438

ارسال شده در 1394/05/29 توسط یا امام رضا از اصفهان
20 0

سلام استاد خدا اجرتون بده. خدا را شاکریم که در شهرمون گروهی با سابقه ی 10 سال زحمت و تلاش و...با یاری آقامون امام زمان عجل الله و ائمه ی عزیزمون و...هنوز پا بر جاست .ممنون بابت همه ی زحماتی که تا الان متقبل شدید اگر این گروه پشتوانه ی هیچ ارگان و .. نداره ولی ان شاالله پشت و پناهش امام زمانمون هستند به امید خدا،که اگه آقا پشتمون باشند همین برای همیشه کافیه به قول آقای نریمانی:پرچم تو همیشه بالاست حسین هیئت ما همیشه بر پاست حسین . اصلا مهم نیس که جایی نداریم.دنیا حسینیه است برا ما حسین... مهم تاثیر گذاری یک جلسه است و اینکه ان شاالله وسیله ای ست برای این که تو این اوضاع همه ی ما جوونا دینمون را بهتر بشناسیم و تلاش کنیم برای تعجیل در فرج آقا... این گروه وسیله ای بود که بتونم راه و روشمو تغییر بدم ...امیدوارم مولا نظرشون را لحظه ای بر ندارندنظرشون و کمکمون کنند که انسان مومن و مجاهد در راه خدا باشیم حلال کنید استاد خدا نگهدار راه همه مون باشه

ارسال شده در 1394/05/29 توسط حسنا از اصفهان
36 0

الحمدالله شکرللله نعم المولا خدارو شکر خداروصدهزارمرتبه شکر خودتون یادمون دادین همیشه شکر کنیم هرلحظه وماهرباری که ذکر شکراول جلسه رو زمزمه کردیم خدارو شکر کردیم بخاطروجود استاد وراهنمایی مث شماوخواهرای فانوسی مون! زیرچترفانوس شماجمع شدیم وگفتیم درست است که ما مثل بعضی ها چهلچراغ نداریم امافانوسی داریم که راهنمای خوبی برای تاریکی های نادیدنی عصر ماست تاریکی های فرهنگی! درست است ! درزمانی که جامعه تاریک است شما فانوس بدست درکوچه پس کوچه های شهربه دنبال ماآمدیدوپدرانه سنگ هارا ازچلوپایمان برداشتیدتازمین نخوریم! اما میدانید آدم اگربیش از حد درتاریکی بماند آن را حقیقت میپندارد!!! کسانی که هواسشان به روشن ماندن فانوس شمانیست هم همین طور! این روز هاکه میگذرد درهجوم هجمه دشمن به سمت چادرم، اعتقادات وباورهایم... میدانم روشن نگه داشتن فانوس کارسخت تری شده اما ان شاالله اومی آید... وآینده مان سبزو روشن است! شایدنوشته شما خواب هارابیدارکند اماآنها که خودرابه خواب زدهاندهرگز! امید وقتی از خواب بیگاهشان بیدارشدند این فانوس را تنهابه عنوان "فانوسے "بشناسندوبفهمند نه چیز دیگر! ان شاالله